Offer image

Senior Frontend Web Developer

Nie lubisz robić prostych list i formularzy? Chcesz przygotowywać ciekawe wizualnie rozwiązania, które są interaktywne dla odbiorców i działają w czasie rzeczywistym? Świetnie się składa!

Dołącz do naszego zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie aplikacji dla studentów Medcases oraz wielu ciekawych projektów w ekosystemie MedIT. Bierz udział w tworzeniu nowoczesnych systemów edukacyjnych i MedTech’owych, jak Medcases University, MedScience czy kilku jeszcze tajnych  projektów ML. Szukamy Front-end’a, który nie boi się wyzwań.

Twoim zadaniem będzie rozwój aplikacji opartych o Angular’a, działających na wielu platformach, przy wsparciu Ionic’a. Współpracuj z ciekawym zespołem dbającym o dobre praktyki i przyjazną atmosferę pracy w Agile bez spiny.

Widełki:

15 000 - 18 000 PLN netto przy preferowanym B2B

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwój nowych projektów oraz ulepszanie obecnych rozwiązań w oparciu o dobre standardy i praktyki
  • Wsparcie zespołu projektowego w opracowaniu ciekawych, ale optymalnych technologicznie rozwiązań dla nowych i obecnych funkcjonalności
  • Aktywny udział w Code Review
  • Analiza jakości i wydajności kodu w celu opracowania jego optymalizacji

Wymagamy:

  • Min. 3-letniego doświadczenia z technologiami webowymi
  • Bardzo dobrej znajomości Angular 10+
  • TypeScript oraz przynajmniej ES6+
  • Mocnej znajomości pre procesorów CSS (w tym wizualizacji skomplikowanych elementów interaktywnych)
  • Umiejętności pisania testów Jasmine oraz Cypress
  • Bazowej znajomości rozwiązań back-end, aby dobrze wykorzystać API i inne mechanizmy
  • Samokontroli i dobrej organizacji pracy (nie patrzymy Ci na ręce, ale praca musi posuwać się do przodu)
  • Znajomości GIT oraz umiejętnego korzystania ze środowisk Docker'owych
  • Regularnego i aktywnego udziału w spotkaniach zespołu
  • Komunikatywny Polski i Angielski

Co możemy ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie: 15 000 - 18 000 PLN netto przy B2B zależnie od doświadczenia
  • Pracę w pełni zdalną, przy elastycznym kalendarzu
  • Realny wpływ na kształtowane rozwiązania
  • 14 dni wypoczynku
  • Budżet na szkolenia i materiały do samorozwoju

Jesteś zainteresowany?

Prześlij nam swoje CV (najlepiej wraz z portfolio) na adres hr@meditsolutions.pl

Informujemy, że administratorem danych jest MedITSolutions z siedzibą w Częstochowie, ul. Orkana 139B (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis Just Join IT oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.